„Devyni iš dešimties žmonių mėgsta šokoladą, o dešimtas žmogus visada meluoja.”

John Q. Tullius

arrow-long-down

„CH Chocolaterie“ – tai šokoladinė pasaka, kurioje pagrindiniais herojais gali tapti kiekvienas. Kiekvienas smaližius. Kiekvienas neabejingas šokoladui. O abejingų šiam dar senus laikus menančiam skanėstui vargu ar yra.

„CH Chocolaterie“ – tai šokoladinė svajonė skirta visai šeimai. Joje patinkantį desertą  atras kiekvienas – ir patys mažiausieji, ir suaugę smaližiai. Draugiškas kolektyvas visada padės išsirinkti iš gausaus restorano asortimento, kuriame vyrauja ne tik klasikiniai, tačiau ir neįprasti, netikėti bei originalūs skonių deriniai.

Be gardžiausių rankų darbo šokoladinių saldainių, tortų ar aromatingiausių kavų, restoranas „CH Chocolaterie“ išsiskiria savo šiluma ir jaukumu. Unikalios interjero detalės tarsi nukelia į neatmenamus laikus, kai atsirado pats seniausias ir populiariausias skanėstas – šokoladas. Senovine autentika dvelkiantys restoranų „CH Chocolaterie“ kampeliai leidžia pasijusti kaip namie.

„CH Chocolaterie“ tikslas – tapti geriausiu tikro ir nepakartojamo šokolado restoranu, į kurį norisi sugrįžti dar ir dar…