Unikali edukacinė pramoginė šokolado gaminimo programa vaikams bei suaugusiems. Ar norėtumėt save išbandyti šokolado meistro amplua? Šokolado restoranas „CH Chocolaterie“ kviečia jus į saldumynais kvepiančią, tikrą šokolado kelionę, kurioje išgirsite įdomiausias šokolado istorijas, išragausite visų rūšių šokolado ir, svarbiausia, išmoksite patys pasigaminti tikrų tikriausius rankų darbo saldainius. Galėsite pasigaminti savo svajonių saldainį – įdomios formos, su įdaru viduje, pabarstukais, įvairiais piešinėliais ar įspaudais. Tai bus originalus jūsų svajonių saldainių rinkinys. Laikas neprailgs degustuojant ir kalbantis apie šokolado naudą bei vartojimo kultūros istoriją.
Šios šokolado gaminimo dirbtuvės yra puiki pramoga ne tik mažiausiems smaližiams, tačiau ir jų tėveliams. Tai puiki idėja švenčiant asmenines šventes, gimtadienius ar įmonių vakarėlius. Pasijauskite tikrais šokolado virtuozais.

Programa trunka apie 90 minučių.
Programa rengiama esant bent 10 asmenų grupei.
Minimali renginio kaina 90 €.
Kaina vaikui 9,00 €, suaugusiajam 12,00 €.
Vienu metu galime priimti iki 25 dalyvių.
Taip pat galime pasiūlyti gardžių tortų, ledų bei užkandžių.

DALYVAVIMAS TIK SU IŠANKSTINE REGISTRACIJA.

KONTAKTAI:

Tel.: +370 68644994
El. p.: info@sokoladine.lt

Vaikų šventės

Turbūt kiekvieno vaiko svajonė yra atšvęsti gimtadienį, Kalėdas ar kitą svarbią šventę tikrų tikriausioje šokolado šalyje. O jei dar į šią nepakartojamą šokoladinę pasaką atvyktų ir populiariausi herojai: Pepė Ilgakojinė, Karlsonas, kuris gyvena ant mūsų stogo, Kalėdų Senelis ar kitas jūsų vaiko mėgstamas herojus. Padovanokite savo mažiesiems nepakartojamą ir saldžią svajonę. Viskas priklauso nuo Jūsų pageidavimų bei norų.

Vienu metu galime priimti iki 25 vaikų.
Kaina vaikui nuo 9.00 €.
Minimali renginio kaina 150 €.
Programa rengiama esant bent 10 asmenų grupei.

KONTAKTAI:

Tel.: +370 68644994

El. p.: info@sokoladine.lt

Šventės šokoladinėje

Kviečiame švęsti gimtadienius, vestuves, krikštynas ar kitas svarbias šventes mūsų šokoladinėje! Restorane „CH Chocolaterie“ galima atšvęsti įvairias šventes: Kalėdas, gimtadienius, įmonių vakarėlius ar kitas svarbias datas. Čia galite šventę atšvęsti originaliai – degustuoti įvairių rūšių šokoladą, kurti savo rankų darbo originalius saldainius, mėgautis šokolado fondiu su vaisiais, rešutais ir kitais gardžiais priedais. „CH Chocolaterie“ kolektyvas pasirūpins puikia jūsų nuotaika. Tokią šventę prisiminsite tikrai ilgai.

Jūsų šventei galime pasiūlyti VIP salę, kuri talpina iki 25 svečių.
Minimali renginio kaina 120 €.
Kaina suaugusiajam 12.00 €.
Jūsų šventei galime pasiūlyti meniu, skirtą banketams, furšetams.

KONTAKTAI:

Tel.: +370 68644994
El. p.: info@sokoladine.lt