Unikali edukacinė pramoginė šokolado gaminimo programa vaikams bei suaugusiems. Ar norėtumėt save išbandyti šokolado meistro amplua? Šokolado restoranas „CH Chocolaterie“ kviečia Jus į saldumynais kvepiančią, tikrą šokolado kelionę, kurioje išgirsite įdomiausias šokolado istorijas, išragausite visų rūšių šokolado ir, svarbiausia, išmoksite patys pasigaminti tikrų tikriausius rankų darbo saldainius. Galėsite pasigaminti savo svajonių saldainį – įdomios formos, bet kokiu įdaru viduje, su kokiais tik norite pabarstukais, įvairiais piešinėliais ar įspaudais. Tai bus originalus Jūsų svajonių saldainių rinkinys. Laikas neprailgs degustuojant ir kalbantis apie šokolado naudą bei vartojimo kultūros istoriją.
Ši šokolado degustacija ir saldainių gaminimo pamokėlė yra puiki pramoga ne tik mažiausiems smaližiams, tačiau ir jų tėveliams. Tai puiki idėja švenčiant asmenines šventes, gimtadienius ar įmonių vakarėlius. Pasijusikite tikrais šokolado virtuozais.

Programa trunka apie 90 minučių.
Programa rengiama esant bent 10 asmenų grupei.
Minimali renginio kaina 100 €.
Kaina vaikui 9,00 €, suaugusiajam 12,00 €.
Vienu metu galime priimti iki 30 vaikų.
Taip pat galime pasiūlyti gardžių tortų, ledų bei užkandžių.

DALYVAVIMAS TIK SU IŠANKSTINE REGISTRACIJA.

KONTAKTAI:

Tel.: +370 609 45386
El. p.: info@sokoladine.lt

Vaikų šventės

Turbūt kiekvieno vaiko svajonė yra atšvęsti gimtadienį, Kalėdas ar kitą svarbią šventę tikrų tikriausioje šokolado šalyje. O jei dar į šią nepakartojamą šokoladinę pasaką atvyktų ir populiariausi herojai: Pepė Ilgakojinė, Karlsonas, kuris gyvena ant mūsų stogo, Kalėdų Senelis ar kitas Jūsų vaiko mėgstamas herojus. Padovanokite savo mažiesiems nepakartojamą ir saldžią svajonę. Viskas priklauso nuo Jūsų pageidavimų bei norų.

Vienu metu galime priimti iki 30 vaikų.
Kaina vaikui nuo 9.00 €.
Minimali renginio kaina 100 €.
Programa rengiama esant bent 10 asmenų grupei.

KONTAKTAI:

Tel.: +370 604 54338

El. p.: info@sokoladine.lt

Įmonių šventės

Visada ateina laikas, kai po įtempto darbo su kolegomis norisi pabedrauti ir kitokioje, malonesnėje aplinkoje. Restorane „CH Chocolaterie“ galima atšvęsti įvairias įmonių šventes – Kalėdas, gimtadienius ar kitas svarbias datas. Čia galite šventę atšvęsti originaliai – degustuoti įvairių rūšių šokoladą, kurti savo rankų darbo originalius saldainius, mėgautis šokolado fontanu bei įvairių vaisų gabaliukais. „CH Chocolaterie“ pasirūpins puikia Jūsų nuotaika. Tokią šventę prisiminsite tikrai ilgai.

Vienu metu galime priimti iki 30 asmenų.
Minimali renginio kaina 100 €.

KONTAKTAI:

Tel.: +370 609 45386
El. p.: info@sokoladine.lt